Beste Sandra,
Fijn dat we ons verhaal bij u kwijt mogen, ook al is het kort.
Wij zijn al wat verder in het traject maar toch willen we u nog meegeven dat de budgetten bij lange na niet voldoende zijn. Wij hebben gelukkig een aannemer van buiten Groningen gevonden die nog geen dollartekens zag als hij Overschild hoorde.
Dit is dan ook een van de grootste problemen. Zodra aannemers horen dat het om Overschild gaat, gaan ze hun prijslijst hierop aanpassen.
Verder is voor batch 1588 een “kuubprijs” aangehouden. Dat betekent voor mensen met een kleine woning dat het budget niet toereikend is.
Wij moeten ook al een aardig bedrag van onze zuur verdiende spaarcenten investeren in deze hele toestand.
Wij zijn inmiddels met pensioen en hebben zoals iedereen niet om deze situatie gevraagd.
Met vriendelijke groet,
Bert en Jannie Schrage
Update november 2021:
Wij hebben inmiddels een nieuwe woning maar moesten er wel zelf ongeveer 25000 euro van ons spaargeld bij doen. Door jouw amendement kregen we er ongeveer 1,5% budget bij terwijl anderen er wel 10% bijkregen. Bij de gemeente aangekaart maar die zeggen niets meer te kunnen doen. Er zijn zelfs mensen die er helemaal niets bij krijgen.